Архив новостей

Наставництво як метод навчання і розвитку персоналу

 
О.Шевченко, начальник бюро ВТН і РП
 
В даний час професійне навчання - один з основних напрямків в галузі управління персоналом. Прийнято вважати, що професійне навчання орієнтоване на підготовку персоналу підприємства до успішного виконання поставлених перед ним завдань. Існує велика кількість методів досягнення цієї мети, одним з яких є навчання безпосередньо на робочому місці, а саме наставництво, яке у нас на комбінаті впроваджено в 2019 році.

ДМК: цифрові технології в сфері зв'язку

 

К.Ульянова

Дніпровський меткомбінат продовжує впроваджувати нові технології в сфері телефонного зв'язку. Незабаром декадно-крокова АТС ДМК назавжди припинить свою роботу, і на зміну їй прийде цифрова АТС нового покоління CISCO, що має широкий спектр мережевих функцій.

ОФІЦІЙНО: у ПАТ «ДМК» до 31 жовтня діє адаптивний карантин

З метою забезпечення умов для сталої роботи підприємства, недопущення виникнення та неконтрольованого розповсюдження вірусної інфекції на ДМК до 31 жовтня 2020 року діють заходи адаптивного карантину.

Як не помилитися при виборі професії

А.Євланьєва, спеціаліст з тренінгів ВТН та РП

Ким стати в майбутньому, який ВНЗ обрати, як допомогти собі вибрати майбутню професію? На ці та інші питання відповідали учні 11-х класів Технічного ліцею імені А.Лігуна на відкритому уроці. 22 вересня в гості до дітей завітали фахівці відділу навчання та розвитку персоналу Дніпровського металургійного комбінату і провели майстер-клас «Світ професій». На завершення майстер-класу учні пройшли ілюстрований «ПРОФІТЕСТ».

Дмитро Сорока - чемпіон Європи!

Слюсар-ремонтник доменного цеху ДМК, відомий в місті та Україні спортсмен Дмитро Сорока завоював чемпіонський титул на змаганнях в Харкові.

СПП. Повторне використання вставок пресів

 
 
Начальник ділянки прокатного цеху Сергій Олександрович Кліценко уже не вперше пропонує ідеї для оптимізації виробництва. І не вперше його ідеї приносять неабиякий результат, а сам автор отримує грошову винагороду. Цього разу пропозиція автора теж знайшла застосування.

Пошук і усунення втрат в ККЦ

 

Ю. Чуприна, менеджер ВБВ ПЕУ

Сьогодні ПАТ «ДМК» активно впроваджує сучасні технології і методики в процес виробництва сталі. Цей підхід стосується не тільки виробництва в основних цехах, де активно модернізується існуюче обладнання, встановлюються новітні машини і механізми, а й інтегрується в усі допоміжні цехи, без яких неможливо уявити собі повноцінний сучасний металургійний комбінат. 

Шановні кам'янчани!

 
Щиро вітаю вас з 270-річчям від дня заснування міста!
 
Історію нашої малої батьківщини створювали і створюють звичайні люди праці, славу Кам’янському приносять видатні особистості. Разом ми робимо наше місто унікальним і неповторним.
 
Працівники ПАТ «Дніпровський меткомбінат» шанують і продовжують традиції ділового партнерства з територіальною громадою, закладені в ХIX столітті першим поколінням металургів Кам’янського.
 
У цей святковий день бажаю всім містянам миру, благополуччя, здоров'я, гарного настрою. Нехай наша ділова активність і починання будуть на благо Кам’янському та його жителям.
 
Зі святом! З Днем народження міста!
 
Олександр ПОДКОРИТОВ, генеральний директор ПАТ «Дніпровський меткомбінат»

СПП: зміна технології ремонту трубопроводу

Д. Гаркаленко, провідний менеджер ВБВ ПЕУ 
 
При проведенні профілактичних оглядів ділянок трубопроводу стисненого повітря виробляються контрольні заміри тиску через отвори в трубопроводі. Далі ці отвори закриваються дерев'яними кілочками. Під впливом погодних і температурних факторів дерев'яні кілочки розсихаються і випадають, що призводить до неконтрольованих витоків стисненого повітря.
 

Зі святом, пожежні-рятувальники!

К.Ульянова

17 вересня День рятівника України святкує колектив пожежних ДПРЧ-35, що несуть службу з охорони підприємства. Сьогодні вранці на території пожежно-рятувальної частини відбулося урочисте шикування на честь свята.

 
 

До уваги працівників!

На комбінаті працює телефон «гарячої лінії» охорони праці

+38 (098) 180 18 29

Дзвінки та SMS, в тому числі анонімні, приймаються цілодобово!

На Дніпровському меткомбінаті працює єдина «Гаряча лінія» ПАТ «ДМК».

Залишити своє звернення можливо наступним чином:

        067 321 59 08 (в будні, з 8-00 до 16-45)

        hotline@dmkd.dp.ua

 (цілодобово)

       viber - 067 321 59 08 (цілодобово)

       telegram - 067 321 59 08 (цілодобово)

Дзвінки приймаються від працівників та ветеранів праці підприємства.

 
Лазні для доменників після капремонту
 

День металурга

Гордість комбінату. Ірина Самарець