Архив новостей

ОФІЦІЙНО. Заходи адаптивного карантину на ДМК продовжено до 31 жовтня

З метою забезпечення умов для сталої роботи підприємства, недопущення виникнення та неконтрольованого розповсюдження вірусної інфекції на ДМК превентивні заходи продовжено на період адаптивного карантину – з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року.

ДМК: нове надходження засобів індивідуального захисту

Ю.Григоренко

У ПАТ «Дніпровський меткомбінат» серпень завершується під знаком стабільності щодо розповсюдження вірусної інфекції.

ДМК: сірку з чавуну видаляємо якісно

К.Ульянова

На честь свята трохи про досягнення сталеплавильного виробництва ДМК за роки Незалежності України. За 29 років на комбінаті провели масштабне будівництво і реконструкцію найважливіших металургійних агрегатів. У конвертерному цеху були побудовані три машини безперервного лиття заготовок, дві установки «піч-ківш», які стабільно працюють на благо комбінату і до цього дня. Стрімкий прорив у поліпшенні якості продукції, що випускається, ДМК зробив, освоївши технологію виробництва сталі з використанням УДЧ (установки десульфурації чавуну).

БЕЗПЕРЕРВНЕ ВДОСКОНАЛЕННЯ. СПП: Скорочення витрат наплавочного дроту

 
 
 
Д.Гаркаленко, менеджер ВБВ ПЕУ
 
При експлуатації роликів лупперів стану 400/200 відбувається їх знос і вироблення деталі, з подальшим ремонтом на вальцетокарній ділянці комбінату під керівництвом начальника дільниці Віталія Ровкова. І тільки його спостережливість при огляді роликів лупперів, які надходять на ремонт, і контроль за виконанням самого ремонту дозволили запропонувати більш економічну технологію відновлення працездатності роликів.

Для Держави, для Міста, для Кожного

 

29 років тому 24 серпня 1991 року було проголошено Акт незалежності України. Шлях розвитку демократичної суверенної держави видався нелегким. Але ми рухаємося вперед, втілюючи в життя заповітну мрію багатьох поколінь українців про соборну, незалежну, процвітаючу Україну.

Привітання генерального директора ПАТ "Дніпровський меткомбінат" Олександра Подкоритова з Днем Незалежності України та Днем Прапора України

 

Шановні металурги та ветерани комбінату, кам’янчани!

Щиро вітаю вас з національними святами – Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України.

ГОРДІСТЬ КОМБІНАТУ. Намагаюся бути кращим заради свого Ангела

 

І.Неділько

Щира посмішка на чорному від кіптяви обличчі Дмитра відразу викликає симпатію і бажання спілкуватися. А ще дуже хочеться дізнатися про молодого чоловіка побільше - Дмитро Горянов, горновий доменної печі №12, в цьому році серед тих, кого називають Гордістю комбінату.

ОФІЦІЙНО. Про роботу в День Незалежності

 
 
З метою забезпечення сталої роботи підприємства, дотримання трудової і виробничої дисципліни, а також створення сприятливих умов святкування генеральним директором ПАТ «Дніпровський меткомбінат» Олександром Подкоритовим підписаний наказ «Про роботу комбінату в День Незалежності України».

ПРМ: ситуаційне керівництво. Будь ефективним!

 

А.Євланьєва, фахівець із тренінгів ВТНіРП

В рамках впровадження проекту «Практики регулярного менеджменту» ми вже розглянули два блоки: «Постановка завдань» і «Зворотній зв'язок». Ці модулі допомагають перевести управлінську діяльність в режим роботи «за стандартами»: з дотриманням принципів і алгоритмів в повторюваних професійних ситуаціях при взаємодії з персоналом.

 
 

До уваги працівників!

На комбінаті працює телефон «гарячої лінії» охорони праці

+38 (098) 180 18 29

Дзвінки та SMS, в тому числі анонімні, приймаються цілодобово!

На Дніпровському меткомбінаті працює єдина «Гаряча лінія» ПАТ «ДМК».

Залишити своє звернення можливо наступним чином:

        067 321 59 08 (в будні, з 8-00 до 16-45)

        hotline@dmkd.dp.ua

 (цілодобово)

       viber - 067 321 59 08 (цілодобово)

       telegram - 067 321 59 08 (цілодобово)

Дзвінки приймаються від працівників та ветеранів праці підприємства.

 
Лазні для доменників після капремонту
 

День металурга

Гордість комбінату. Ірина Самарець