Архив новостей

Про надання послуг харчування на ДМК

З 1 липня 2020 року у ПАТ «ДМК» послуги з організації харчування, забезпечення молоком та спецхарчуванням працівників надаватиме компанія ТОВ НВО «Промсервіс».

Шановні металурги, кам'янчани!

 
Прийміть щирі вітання з державним святом - Днем Конституції України.
 
Ідеали справедливості і рівності, закріплені Основним Законом, стали міцною основою для обраного Україною шляху розвитку за демократичними принципами, які сповідують усі цивілізовані країни світу.
 
Основний Закон - це фундамент для будівництва сильної і процвітаючої України. Конституція об'єднує нас, допомагає утверджувати демократичні європейські цінності, прагнути до розвитку суспільства, що живе в злагоді й взаєморозумінні.
 
Сьогодні ми живемо в непростий період, але у нас є спільні прагнення та досягнення, а попереду ще багато важливих завдань, вирішення яких дасть нам впевненість у завтрашньому дні.
 
Нехай наша спільна віра в творчу працю, що забезпечує гідний розвиток нашого підприємства, рідного міста і всієї країни, стане запорукою реального втілення конституційних прав і свобод.
 
Від щирого серця бажаю вам здоров'я і благополуччя. Нехай мир і злагода живуть у кожній родині.
Зі святом!
 
Олександр Подкоритов, генеральний директор ПАТ «Дніпровський меткомбінат»

БЕЗПЕРЕРВНЕ ВДОСКОНАЛЕННЯ. СПП: вміння знаходити рішення.

О. Толстий, провідний фахівець ВБВ ПЕУ

Начальник ділянки осепрокатного стану Сергій Кліценко подав пропозицію про повторне використання технічних відходів для налаштування стану.

На ДМК модернізують систему освітлення

К.Ульянова

В умовах мінливих цін на енергоресурси важливим інструментом економічного розвитку Дніпровського МК є енергозберігаючі проекти. Сьогодні на комбінаті успішно реалізується масштабна програма модернізації освітлення виробничих цехів, спрямована на зниження споживання електричної енергії та поліпшення умов праці металургів.

21 червня - День медичного працівника України

В.Карпенко, начальник служби лікувально-профілактичної роботи УПБ ДМК

Традиційно в третю неділю червня в Україні відзначають своє свято представники найгуманнішої професії. У цьому році День медичного працівника - 21 червня, і разом з усіма його святкують співробітники медико-санітарної частини ДМК.

ЮВІЛЯР. «Сталеве» покликання - головна вдача

К. Ульянова

Величезний сталерозливний ківш, вогняні доріжки МБЛЗ і розпечений конвертер - із завмиранням серця спостерігав все це в свій перший робочий день в цеху Євген Філоненко, старший змінний майстер виробництва. Ось уже понад двадцять років кожну зміну він споглядає гарячу атмосферу конвертерного цеху. Але і зараз захоплюючі виробничі картини зачаровують його не менше, ніж колись. Свій шлях на комбінаті Євген Андрійович починав співробітником науково-виробничого об'єднання, яке проводило геодезичні випробування на території ДМК.

ОФІЦІЙНО. Про зміни у перевезеннях персоналу спецтранспортом

У зв'язку з відновленням у повному обсязі міських, міжміських і приміських перевезень, а також частковим зняттям карантинних обмежень по Україні, з 23.06.2020 будуть внесені зміни у перевезення працівників Дніпровського МК спеціальним транспортом раніше введеними, на період карантину, додатковими маршрутами.

Офіційно: карантинні заходи на ДМК продовжено до 3 липня

З метою забезпечення умов для сталої роботи комбінату, недопущення виникнення та неконтрольованого розповсюдження вірусної інфекції на Дніпровському меткомбінаті продовжено карантинні заходи до 3 липня 2020 року.

На ДМК – нове надходження засобів індивідуального захисту

Ю. Григоренко

Штаб протидії розповсюдженню вірусної інфекції ПАТ «ДМК» неухильно контролює дотримання запроваджених на підприємстві карантинних заходів. На першому місці – забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту.

 
 

До уваги працівників!

На комбінаті працює телефон «гарячої лінії» охорони праці

+38 (098) 180 18 29

Дзвінки та SMS, в тому числі анонімні, приймаються цілодобово!

На Дніпровському меткомбінаті працює єдина «Гаряча лінія» ПАТ «ДМК».

Залишити своє звернення можливо наступним чином:

        067 321 59 08 (в будні, з 8-00 до 16-45)

        hotline@dmkd.dp.ua

 (цілодобово)

       viber - 067 321 59 08 (цілодобово)

       telegram - 067 321 59 08 (цілодобово)

Дзвінки приймаються від працівників та ветеранів праці підприємства.

 
Лазні для доменників після капремонту
 

День металурга

Гордість комбінату. Ірина Самарець