Архив новостей

Прокатне виробництво - колективна творчість

 
 
К.Ульянова
 
Дніпровський меткомбінат наближається до 131-ї річниці свого заснування, як і раніше залишаючись флагманом української економіки, промисловим «серцем» Кам'янського. І, незважаючи на кризу і пережиті труднощі, підприємство продовжує виробляти якісні чавун і сталь. На максимум трудяться, залишаючись блискучим прикладом для інших, і прокатники комбінату.

Безперервне вдосконалення. СПП: вміння аналізувати

 
 
Олександр Толстий, провідний фахівець ВБВ ПЕУ
 
Старший майстер по ремонтам мереж цеху водопостачання Василь Халюта подав пропозицію щодо зниження витрат при заміні втулок шляхом їх повторного викорис

Об’єктове тренування

24 лютого 2020 року відбулося протипожежне об’єктове тренування в ремонтній майстерні цеху контрольно-вимірювальних приладів і автоматики ПАТ «Дніпровський меткомбінат», в якому брала участь 35 ДПРЧ 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області з охорони об’єктів.

РОЗВИТОК ПЕРСОНАЛУ. Мислимо креативно, відкинувши шаблони

 
 
К.Ульянова
 
На ДМК стартувало навчання, яке спрямоване на розуміння цінностей нешаблонного мислення і виходу за рамки звичних стереотипів. Першими учасниками тренінгу «Нестандартне мислення» стали команди, які посіли призові місця в проекті «Молоді лідери» другого сезону і кращі учасники «Академії Сталеплавильників».

ДАТА В КАЛЕНДАРІ. Лавина кохання з головою нас накрила

 
 
К.Ульянова
 
Зі стрілами Купідона за пазухою прийшов прекрасний, обожнюваний багатьма День Святого Валентина, щоб знову наповнити душі закоханих ніжністю, запалити гаряче полум'я в їхніх серцях, надихнути на найромантичніші вчинки і, звичайно, дати привід в перший, сотий або тисячний раз висловити почуття своїм обранцям або обраницям. Герої нашої публікації - дві щасливі молоді пари працівників ДМК. У найбільш «закоханий» день в році вони з задоволенням згадують свої красиві історії кохання: випадкове знайомство, незабутнє перше побачення і романтичні зустрічі.

Конкурс кращих валентинок

 
 
Л. Терентьєва
 
Найромантичнішому святу - Дню всіх закоханих, був присвячений конкурс «Краща валентинка своїми руками», засновником якого виступила профспілкова організація «Металургів» ДМК.

Баскетбольна «битва» молодих

 
 
К.Ульянова
 
Влучні кидки в кільце, згуртованість і командний дух, море емоцій і азарту ... На базі КВПУ пройшов ювілейний, 10-й Кубок «Енергія молодості» з баскетболу, приурочений 131-й річниці комбінату. Видовищне спортивне свято було організоване Радою молоді комбінату за підтримки керівництва ДМК.

ДМК: Підсумки січня

 
 
Л.Терентьєва
 
Дніпровський МК за підсумками січня 2020 року наростив випуск товарної металопродукції на 37,4% в порівнянні з попереднім місяцем - до 228 829 тонн. Про це інформує планово-економічне управління комбінату.

Енергозбереження: розрахунки підтверджено фактами

Л.Терентьєва

У публічному акціонерному товаристві «Дніпровський меткомбінат» минулого місяця на 16,7% зменшено споживання автогенного кисню.

Нова форма проведення аудитів

 
Л. Терентьєва
 
У лютому на Дніпровському меткомбінаті вводиться нова форма проведення перехресних аудитів безпеки.
Про це повідомив заступник директора технічного з промислової безпеки - начальник УПБ Олександр Дебелий.
 
 

До уваги працівників!

На комбінаті працює телефон «гарячої лінії» охорони праці

+38 (098) 180 18 29

Дзвінки та SMS, в тому числі анонімні, приймаються цілодобово!

На Дніпровському меткомбінаті працює єдина «Гаряча лінія» ПАТ «ДМК».

Залишити своє звернення можливо наступним чином:

        067 321 59 08 (в будні, з 8-00 до 16-45)

        hotline@dmkd.dp.ua

 (цілодобово)

       viber - 067 321 59 08 (цілодобово)

       telegram - 067 321 59 08 (цілодобово)

Дзвінки приймаються від працівників та ветеранів праці підприємства.

 
Лазні для доменників після капремонту
 

День металурга

Гордість комбінату. Ірина Самарець