Архив новостей

Розмова актуальна та довірча

С. Луньова

Актуальні питання профілактики виробничого травматизму, дотримання норм і правил охорони праці були в центрі уваги учасників TED-конференції, яка пройшла на минулому тижні у приміщенні молодіжної організації ПАТ «ДМК». У ролі спікера виступив заступник директора технічного з промислової безпеки – начальник управління промислової безпеки Олександр Дебелий.

ПАО "ДМК": выпуск продукции при минимизации затрат

В прокатном цехе ПАО «Днепровский меткомбинат» (ДМК, г. Каменское) в условиях снижения объемов производства продолжается выполнение существующих заказов. 

ПАО ДМК: впервые на стане 400/200 выпущено 50 тысяч тонн проката

В октябре на стане 400/200 прокатного цеха ПАО «Днепровский меткомбинат» (ДМК, г. Каменское) впервые за всю историю существования стана месячное производство годного проката превысило 50 тысяч тонн.

Кікбоксери з Кам'янського успішно виступили на чемпіонаті світу в Ірландії

 
 
У період з 15 по 19 жовтня в ірландському місті Корк проходив чемпіонат Світу з кікбоксингу за версією ISKA, в якому брали участь 545 спортсменів з 32 країн.
Цього року до складу національної збірної команди України з кікбоксингу увійшли два спортсмена з Кам'янського: кандидат в майстри спорту України, чемпіон України з кікбоксингу Валентин Клинов і майстер спорту України Владислав Бігун.

Вітання генерального директора ПАТ "ДМК" Олександра Подкоритова до Дня визволення міста

 
Шановні металурги, кам'янчани! Дорогі ветерани!
Прийміть мої щирі вітання з 76-ю річницею визволення нашого міста від фашистських загарбників.

ПЕРЕКЛИЧКА ПОКОЛІНЬ. Шляхи війни – очима юних інтелектуалів

Т.Плоха, заступник директора КВПУ з навчально-виховної роботи

«Шляхами історії: Україна в Другій світовій війні» – інтелектуальний журнал під такою назвою, присвячений 75-й річниці звільнення України від німецької окупації та 76-м роковинам визволення нашого міста, відбувся у Кам’янському вищому професійному училищі з ініціативи міської ветеранської організації та за участю ветеранів Заводського району.

Подвиг, що не померкне повік

С. Луньова

Є в нашій історії дати, значення яких не тільки не меркне з роками, але навпаки, стає все вагомішим і зримішим. У ці осінні дні городяни відзначають 76-у річницю визволення міста і області від фашистських окупантів.

«Молоді лідери» готові перемагати!

 
 
К.Ульянова
 
Реалізація проекту «Молоді лідери ДМК. Другий сезон» - у самому розпалі: 114 креативних, зацікавлених в професійному та кар'єрному зрості молодих людей активно працюють над проектами щодо вдосконалення діяльності підприємства.
Завдяки наставництву досвідчених функціональних директорів у учасників народжується все більше нових ідей для своїх проектів щодо поліпшення якості продукції, що випускається, і зниження витрат виробництва.

Бути завжди готовим до будь-якої ситуації

 
 
І.Неділько
 
Металургійний комбінат - це живий організм, де щосекунди можуть виникнути непередбачувані ситуації. Іноді - кризові! Для того, щоб бути готовими в будь-який момент запобігти трагедії, допомогти постраждалим і оперативно відновити технологічний процес, персонал структурних підрозділів, співробітники екстрених служб, які обслуговують Дніпровський меткомбінат, завжди в стані повної бойової готовності. І постійно відточують свої навички. Їх завдання - вчасно прийти на допомогу і правильно зреагувати в непередбачуваній ситуації. Тому 10 жовтня відбулися чергові системні розширені навчання персоналу комбінату і екстрених служб, які залучаються до ліквідації кризових ситуацій на комбінаті.
 
 

До уваги працівників!

На комбінаті працює телефон «гарячої лінії» охорони праці

+38 (098) 180 18 29

Дзвінки та SMS, в тому числі анонімні, приймаються цілодобово!

На Дніпровському меткомбінаті працює єдина «Гаряча лінія» ПАТ «ДМК».

Залишити своє звернення можливо наступним чином:

        067 321 59 08 (в будні, з 8-00 до 16-45)

        hotline@dmkd.dp.ua

 (цілодобово)

       viber - 067 321 59 08 (цілодобово)

       telegram - 067 321 59 08 (цілодобово)

Дзвінки приймаються від працівників та ветеранів праці підприємства.

 
Лазні для доменників після капремонту
 

День металурга

Гордість комбінату. Ірина Самарець