Архив новостей

Майбутнє ДМК - за «Молодыми и дерзкими»!

 
 
К.Ульянова
 
Сьогодні на Дніпровському металургійному комбінаті активно реалізуються проекти, які дозволяють талановитим і креативним молодим фахівцям заявити про себе, реалізувати свій потенціал. Паралельно з Програмою «Молодые лидеры» в самому розпалі реалізація нового для підприємства проекту «Молодые и дерзкие». Даний проект є частиною нової виробничої культури і спрямований на розвиток проактивности, підвищення самомотивації молодих співробітників підприємства.

Академія сталеплавильника: цілі та завдання


С. Луньова

23 вересня у відділі технічного навчання та розвитку персоналу стартував пілотний проект під назвою «Академія сталеплавильника», спрямований на підвищення кваліфікації лінійних керівників конвертерного цеху.

Нагороди - рятувальникам

 
 
 
Кожен раз, рятуючи людей, вони ризикують своїм життям. У Кам'янському управлінні ГСЧС вітали рятувальників з професійним святом.

Команда «ДМК» - в півфіналі

 
18 вересня стартувала ХХ Спартакіада ​​«Здоров'я» серед промислових підприємств Кам'янського із 7 видів спорту. Організатори Спартакіади - управління молоді та спорту міськради та Кам'янське фізкультурно-спортивне товариство «Україна».

ДМК інвестував 3 мільйони гривень у ремонт конвертера №1

 

На Дніпровському меткомбінаті проводиться ремонт конвертера №1. Буде виконано ряд технічних заходів із ревізії приводу, зокрема, навісних редукторів, які забезпечують поворот конвертера в процесі його роботи. Також проведена заміна футеровки.

Потурбуйтеся про своє серце

 

О.Нікітіна, завідувачка цеховою терапевтичною службою МСЧ ДМК

Всесвітній день серця (World Heart Day) уперше був організований в 1999 році за ініціативою Всесвітньої федерації серця. Цю акцію підтримали Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ), ЮНЕСКО і інші значимі організації. Спочатку День проводився в останню неділю вересня, а з 2011 року у нього фіксована дата - 29 вересня.

ДМК скорочує простої стану 400/200

 

В умовах звуження ринків збуту на Дніпровському меткомбінаті зменшилися можливості продажу прокатної заготовки. З метою утримання стабільних показників виробництва, генеральний директор ДМК Олександр Подкоритов поставив перед прокатниками нові виробничі завдання.

Час молодих та перспективних!

 

К.Ульянова

На Дніпровському меткомбінаті набирає обертів другий сезон проекту «Молоді лідери», завдяки якому працівники ДМК можуть розвиватися, навчатися і самостійно вибудовувати «маршрут» своєї кар'єри на підприємстві. З початку місяця систематично проводяться комунікаційні зустрічі учасників програми з керівниками та кураторами проектів.

Новий CI-30 - надійно і безпечно

 

К.Ульянова
 
На Дніпровському меткомбінаті провели навчання з газової безпеки для посадових осіб, відповідальних за експлуатацію та збереження засобів індивідуального захисту.

Конкурс «Краще робоче місце»

 
 
Л.Терентьєва
На Дніпровському металургійному комбінаті введено в дію положення про проведення конкурсу «Краще робоче місце».
Мета конкурсу - мотивація і залучення персоналу ДМК в систему забезпечення і дотримання вимог охорони праці та промислової безпеки.
 
 

До уваги працівників!

На комбінаті працює телефон «гарячої лінії» охорони праці

+38 (098) 180 18 29

Дзвінки та SMS, в тому числі анонімні, приймаються цілодобово!

На Дніпровському меткомбінаті працює єдина «Гаряча лінія» ПАТ «ДМК».

Залишити своє звернення можливо наступним чином:

        067 321 59 08 (в будні, з 8-00 до 16-45)

        hotline@dmkd.dp.ua

 (цілодобово)

       viber - 067 321 59 08 (цілодобово)

       telegram - 067 321 59 08 (цілодобово)

Дзвінки приймаються від працівників та ветеранів праці підприємства.

 
Лазні для доменників після капремонту
 

День металурга

Гордість комбінату. Ірина Самарець